Kârlılığınızı Artıracak Ekonomik Çözümler

Mikro ürünleri işinize özel çözümler sunarken bütçenizi de düşünüyor. Ticari işlemler, muhasebe işlemleri ve pek çok farklı süreçte işinizi hızlandırcak paketler, ekonomik fiyat avantajı sunuyor. Düşük maliyetli “Ekonomik Seri” çözümleri ile hemen tanışın.

HESAPÇI

Mikro Yazılım, ticari serisinin en ekonomik seçeneği olan HESAPÇI, altı modülden oluşuyor...

Hesapçı'nın Tüm Modülleri
Genel Muhasebe
Finans Yönetimi
Stok Yönetimi
Hizmet YönetimiV Satın Alma Yönetimi
Satış Yönetimi

Tek kullanıcı ve tek firmayı destekleyen HESAPÇI, tek bilgisayarda çalışıyor ve son derece ekonomik bir fiyatla sunuluyor. HESAPÇI ile 1.000 stok ve 1.000 cari kartı açabilir, ihtiyaçlarınız arttıkça kolaylıkla bir üst ürüne geçiş yapabilirsiniz.

EKO TİCARİ

Sadeleştirilmiş ticari otomasyon paketi, firmanızın tüm ticari işlemlerini kusursuz bir biçimde...

Sadeleştirilmiş ticari otomasyon paketi, firmanızın tüm ticari işlemlerini kusursuz bir biçimde yürütmeniz için tasarlanmış bir programdır. Gelişmiş bir ticari otomasyon paketi olmasının yanı sıra fiyat avantajı ile ideal bir çözümdür.
EKO TİCARİ’nin Stok Yönetimi, Hizmet ve Masraf Yönetimi, Satın Alma, Satış Yönetimi ve Finans modülleri ile işlerinizi kusursuz takip edebilecek, zamandan tasarruf sağlayacaksınız.

Eko Ticari'nin Tüm Modülleri
+ Stok Modülü
Stok Modülü ile;
Sınırsız sayıda stok tanımlayabilir, Tüm stok hareketlerinizi takip edebilir, Maliyet ve envanter raporlarınızı alabilir, Stok bazlı kâr ve zarar analizi yapabilir, Durağan stoklarınızı raporlayabilirsiniz.

+ Satış Modülü
Satış Modülü ile;
Her türlü müşteri firmayı programınıza tanıtabilir, Bu firmalarla ilgili irsaliye ve fatura düzenleme işlemlerini gerçekleştirebilir, Rapor ve analizler ile müşteri firmalarınıza ait bilgileri tek tek ve toplu olarak listeleyebilir ve müşterilerinizle olan ilişkilerinizi bu bilgiler ışığında değerlendirmeye alabilirsiniz.

+ Hizmet ve Masraf Modülü
Hizmet ve Masraf Modülü ile;
İşletmenizin gerçekleştirdiği servis, bakım gibi gelir kalemlerini; nakliye, elektrik, su gibi gider kalemlerini tanıtabilir, Her türlü evrak hareketlerinizi gerçekleştirebilir, Detaylı raporlar alabilir, Masraflarınızı net bir şekilde yöneterek maliyetlerinizden tasarruf edebilirsiniz.

+ Finans Modülü
Finans Modülü ile;
Tüm tahsilat, ödeme, banka, ve dekont işlemlerini yapabilir, Finansal rapor ve analizleri alarak alacak ve borç durumlarınızı izleyebilirsiniz.
+ Satın Alma Modülü
Satın Alma Modülü ile;
Satın alma faturası ile başlayan süreçlerinizi yönetebilir, Dövizli cari hesaplarınızın takibini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

EKO MUHASEBE

Muhasebe süreçlerinin tümünü detaylı olarak takip edebileceğiniz Finansal Yönetim...

Muhasebe süreçlerinin tümünü detaylı olarak takip edebileceğiniz Finansal Yönetim Sistemi’nin ayrılmaz bir parçası olan EKO MUHASEBE ile çalışma altyapınızı bir sefere mahsus oluşturmanız yeterli... Programın sağladığı eşsiz entegrasyon altyapısı sayesinde muhasebe kayıtlarınızı, bugüne kadar hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.